Díky přispěvatelům na Donio.cz se nám podařilo vybrat téměř 150 tisíc na památník!

V červnu skončila sbírka na platformě Donio.cz na vybudování památníku dárcům těl. Díky štědrým přispěvatelům se nám podařilo vybrat téměř 150 tisíc korun, které budou využity na stavbu památníku.

Od konce listopadu do června přispělo přes platformu Donio.cz celkem 157 dárců. Ostatní dárci podpořili myšlenku vybudování památníku dárcům těl také prostřednictvím našeho transparentního účtu nebo přispěli na některé z akcí pořádaných Spolkem mediků.

Cílovou sumu 300 tisíc se sice nepodařilo vybrat, nicméně díky vybraným financím z dřívějších fází kampaně, s výtěžky z dalších aktivit a s podporou Lékařské fakulty Masarykovy univerzity však můžeme říct, že finančně snad máme výstavbu zajištěnou.

Nadcházející týdny pro nás budou znamenat hlavně dotahování množství administrativy, jež se pojí s výstavbou památníku. Bylo by hezké, kdybychom se v listopadu, při každoroční pietě za dárce těl, mohli sejít už u hotového památníku, ale čeká nás ještě dost práce i procesy, které nijak uspíšit nedokážeme.

Děkujeme všem podporovatelům, Lékařské fakultě Masarykovy univerzity a mnoha dalším, bez kterých by se nám celá sbírka nepodařila realizovat. Držte nám palce, slibujeme, že dále budeme usilovně pracovat, abychom se mohli co nejdříve setkat již u vybudovaného památníku za dárce těl.

Váš Spolek mediků

Kontakt pro veřejnost: pr@spolmed.cz / matyas.rec@spolek.med.muni.cz


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *